HAKKıNDA

Thinkre™“Ulusal on bin yetenek planı” uzmanı dr. yang dawei tarafından kurulan grup, wujiang bölgesi, suzhou şehrinde, şangay, çin'den 100 km uzaklıkta merkezi. jiang su thinkre™Membran malzeme co, ltd, (üretim üssü 1), thinkre tamamen sahip olduğu bir iştiraki™Grup, 2008 yılında jiangsu eyaleti, huai'an kuruldu. Perfluorinated ion membranının araştırma, geliştirme ve imalatında on yıldan fazla deneyime sahip olan thinkre™Grup, çin'deki perfluorinated proton değişim membranının sanayileşmesini gerçekleştirmek için en erken işletmelerden biridir. Kuruluşundan bu yana ve ulusal yüksek teknoloji işletmeleri, ulusal uzman ve özel "küçük dev" kurumsal, suzhou unicorn kurumsal, jiangsu eyaleti bilim ve teknoloji ödülü, ulusal anahtar yeni ürün, uluslararası buluş patent fuarı için altın madalya gibi çabaları ile bir dizi onur kazandı. Thinkre™Bilim ve teknoloji bakanlığı, jiangsu eyaleti büyük bilimsel ve teknolojik başarılar dönüşüm, jiangsu eyaleti bilim ve teknoloji destek planı, jiangsu eyaleti anahtar araştırma ve geliştirme planı, jiangsu eyaleti kitle İnovasyon ekibi, kobİ İnovasyon fonu gibi il seviyesinin üzerinde bir dizi büyük hükümet görevleri ve projeleri üstlenmiştir, Vb şirketin araştırma ve geliştirme merkezi jiangsu eyaleti kurumsal teknoloji merkezi ve jiangsu eyaleti doktora sonrası yenilik uygulama üssü gibi il seviyesinin üzerinde bir dizi yenilik platformu elde etti. Teknoloji ve yenilik, kurumsal gelişimin itici gücüdür. Thinkre™Perfluorinated iyonik membranlarda 40'tan fazla teknik patente sahiptir ve toplam çalışan sayısının yarısından fazlası için ar-ge personeli hesaba katılır. Thinkre™Araştırma ve geliştirme ekibi "jiangsu eyaletinin girişimcilik ve inovasyon yeteneği", "jiangsu eyaletinin girişimcilik ve yenilik ekibi", "jiangsu eyaletinin altı üst yetenekleri", "333 jiangsu eyaletinin üst düzey yetenekleri" gibi bir dizi onur verildi ", "Bilim ve teknoloji bakanlığı'nın girişimcilik ve yenilik yeteneği "," ulusal 10.000 kişi planı "vb. Thinkre™Hammadde seçimi ve değerlendirmesi, membran malzemesi sıvı hazırlama, membran hazırlama, membran performans testi ve membran uygulama testi dahil olmak üzere beş laboratuvar kurmuştur. Uzun bir süre için, thinkre™Çin bilimler akademisi, xi. üniversitesi, pekin kimyasal teknoloji üniversitesi, changzhou üniversitesi ve benzeri ile teknik işbirliği yaptı ve en son küresel membran teknoloji geliştirme ile ayak uydurmak için küreselleşmiş bir bilgi departmanı kurdu. Hep birlikte, thinkre halkı™Her zaman “İnovasyon, yaratıcılık ve yaratma” nin temel değerlerine ve “kalite, hizmet ve kazan-kazan” kurumsal konseptine bağlı kalarak, thinkre markasını oluşturdu™Işçilik ruhu ile, yerli ve yabancı gelişmiş teknik kurumlarla işbirliği yapmak ve thinkre yapmak için ortak gelişme aramak™Dünyanın yeni enerji inovasyon yoluna katkısı!

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Çin'den su elektroliz için en iyi pem özellikleri nelerdir

Çin'den su electrolyzi için en iyi pem, ana malzeme olarak bir proton değişim membranı kullanan hidrojen üretmek için su sis zi için kullanılan bir membran ürünüdür.


Pfsa proton değişim membranı elektrokimyasal uygulamalarda devrim yaratabilir mi

Pfsa proton değişim membranının yüksek proton iletkenliği ve düşük elektrik direnci de elektrokimyasal reaksiyonlarda enerji dönüşüm verimliliğini artırmaya yardımcı olur.


Çin'den su elektroliz için en iyi pem özellikleri nelerdir

Su electrolyzi için en iyi pem de iyi kontrol edilebilirlik ve uyarlanabilirliğe sahiptir. Ürünün boyutu ve şekli, farklı su elektroliz ekipmanlarına uyum sağlamak için müşterilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.


Çin'in temel olarak sps ile hizmet çalışması için uygun standartlar ve özellikler inşa etmek

Bu nedenle, grup, çin küçük ve orta ölçekli işletmelerin e-ticaret ve bilgilendirme sürecini teşvik etmeye, yenilik yapmaya devam etmeye ve akıllı bir çin kuruluşu oluşturmak ve akıllı bir girişimci olmak için sürekli olarak daha fazla ve daha iyi hizmet sunmaya odaklanmaya devam edecektir!


daha fazla göster