O NÁS

Thinkre™Skupina, založená dr. yang dawei, odborník na "národný plán desať tisíc talentov", sídli vo wujiang district, suzhou city,100 km od šanghaje, čína.™Membránový materiál co., ltd, (výrobná základňa 1), 100% vlastnená dcérska spoločnosť thinkre™Skupina, bola založená v huai'an v provincii jiangsu v roku 2008. S viac ako desaťročnou skúsenosťou vo výskume, vývoji a výrobe perfluorinovanej iónovej membrány, thinkre™Skupina je jedným z najskorších podnikov, ktoré realizujú industrializáciu perfluorinovanej protónovej výmennej membrány v číne. Od svojho založenia, a získal rad vyznamenaní prostredníctvom úsilia, ako sú národné high-tech podniky, národné špecializované a špeciálne "little giant" enterprise, suzhou unicorn enterprise, jiangsu provincie science and technology award, národný kľúčový nový produkt, zlatá medaila pre medzinárodné vynález patent výstava a tak ďalej. Thinkre™Podnikla rad hlavných vládnych úloh a projektov nad úrovňou provincie, ako je sme inovačný fond ministerstva vedy a technológie, jiangsu provincie hlavných vedeckých a technologických úspechov transformácie, jiangsu provincie vedy a technológie podporný plán, jiangsu provincie kľúčové výskumné a rozvojové plán, jiangsu provincie masové inovácie tím, Atď. výskumné a vývojové centrum spoločnosti získal rad inovačnej platformy nad úrovňou provincie, ako je jiangsu provincie enterprise technology center a jiangsu provincie postdoktorandskej inovácie praxe základne. Technológie a inovácie sú hnacou silou rozvoja podnikov. Thinkre™Vlastní viac ako 40 technických patentov na perfluorinované iónové membrány a pracovníci výskumu a vývoja tvoria viac ako polovicu celkového počtu zamestnancov. Thinkre™Výskumný a vývojový tím bol ocenený sériu vyznamenaní, ako "podnikanie a inovácie talent provincie jiangsu", "podnikanie a inovácie tím provincie jiangsu", "šesť špičkových talentov provincie jiangsu", "333 vysokých talentov provincie jiangsu", "Podnikanie a inovačné talent ministerstva vedy a techniky "," národný plán 10 000 ľudí "a tak ďalej. Thinkre™Zriadila päť laboratórií, vrátane výberu a hodnotenia surovín, prípravy kvapaliny z membránového materiálu, prípravy membrány, testovanie výkonu membrány a testovanie aplikácií membrány. Po dlhú dobu, thinkre™Vykonal technickú spoluprácu s čínskou akadémiou vied, xiamen university, peking university of chemical technology, changzhou university a tak ďalej, a zriadiť globalizované informačné oddelenie udržať krok s najnovším globálnym rozvojom membránových technológií. Po celú dobu, ľudia thinkre™Vždy sa držali základných hodnôt "inovácie, kreativita a tvorba" a podnikové koncepcie "kvalita, servis a win-win", budovanie značky thinkre™S duchom remeselníctva, sledovanie spolupráce s domácich a zahraničných pokročilých technických inštitúcií, a hľadá spoločný rozvoj, s cieľom mysliť™Príspevok k novej svetovej energetickej inovácie!

vidieť viac

Správy

Najlepšie pem pre vodnú elektrolýzu z číny je membránový produkt používaný na elektrolýzu vody na výrobu vodíka, ktorý používa ako hlavný materiál protónovú výmennú membránu.

2023-08-08 vidieť viac

Mohli by pfsa protónová výmenná membrána revolucionalizovať elektrochemické aplikácie

Vysoká protónová vodivosť a nízky elektrický odpor protónovej výmennej membrány pfsa tiež pomáhajú zlepšiť účinnosť konverzie energie v elektrochemických reakciách.

2023-07-31 vidieť viac

Aké sú vlastnosti najlepšieho pem pre elektrolýzu vody z číny

Najlepšie pem pre elektrolýzu vody má tiež dobrú ovládateľnosť a prispôsobivosť. Veľkosť a tvar výrobku je možné prispôsobiť podľa potrieb zákazníkov prispôsobiť sa rôznym zariadeniam na elektrolýzu vody.

2023-07-24 vidieť viac

Konštrukcia štandardov a špecifikácií vhodných pre čínsku it servisnú prevádzku s sps ako jadrom

Preto sa skupina bude aj naďalej zameriavať na podporu elektronického obchodu a informatizácie čínskych malých a stredných podnikov, pokračovať v inováciách a neustále zavádzať viac a lepšie služby, tak, aby vybudovať inteligentný čínsky podnik a stať sa inteligentným podnikateľom!

2023-04-18 vidieť viac

vidieť viac