אודות

Thinkre™קבוצה, נוסד על ידי Dr. יאנג Dawei, מומחה של “לאומי עשר אלף כשרונות תכנית”, שבסיסה Wujiang מחוז, סוז עיר, 100 קילומטר משנחאי, סין. ג 'יאנג Su Thinkre™קרום חומר ושות, בע"מ, (ייצור בסיס 1), חברה בת בבעלות מלאה של Thinkre™קבוצה, נוסדה ב Huai'An, יאנגסו 2008. עם יותר מעשר שנים ניסיון במחקר, פיתוח וייצור של perfluorinated יון קרום, Thinkre™קבוצת הוא אחד המפעלים הראשונים כדי לממש את תיעוש של perfluorinated חילופי פרוטון קרום בסין. מאז הקמתה, ונרכש סדרה של הצטיינות באמצעות מאמצים, כמו חברות היי טק, מיוחדים הלאומיים ומיוחד "ענק קטן" העסק, סוז Unicorn Enterprise, Jiangsu מחוז מדע וטכנולוגיה פרס לאומי מפתח חדש מוצר, מדליית זהב עבור בינלאומי המצאת פטנט תערוכה וכן הלאה. Thinkre™יש התחייב מספר גדולים הממשלה משימות ופרויקטים מעל רמת המחוז, כגון SME חדשנות הקרן של המשרד של מדע וטכנולוגיה, jiangsu גדולות במחוז מדעי וטכנולוגי שינוי הישגים, Jiangsu מחוז מדע וטכנולוגיה תמיכה תכנית, jiangsu מחוז מפתח מחקר ופיתוח תכנית, Jiangsu מחוז המוני חדשנות צוות, וכו '. החברה של מחקר ופיתוח מרכז השיגה מספר של חדשנות פלטפורמת מעל רמת המחוז, כגון Jiangsu מחוז המרכז הטכנולוגי וjiangsu במחוז דוקטורט חדשנות בפועל בסיס. טכנולוגיה וחדשנות הם הכוח המניע של פיתוח ארגוני. Thinkre™בבעלותה יותר מ 40 טכני פטנטים על perfluorinated יונית ממברנות, ו R & D אנשי חשבון עבור יותר ממחצית המספר הכולל של עובדים. Thinkre™של מחקר ופיתוח צוות זכתה סדרה של הצטיינות כגון "יזמות וחדשנות כשרון של jiangsu מחוז", "יזמות וחדשנות צוות של Jiangsu מחוז", "שש למעלה כשרונות של Jiangsu מחוז", "333 גבוהה-רמת כשרונות של Jiangsu מחוז", "יזמות וחדשנות כשרון של המשרד של מדע וטכנולוגיה "," לאומי 10,000 אנשים תכנית "וכן הלאה. Thinkre™הקימה חמש מעבדות, כולל גלם חומר בחירת והערכה, קרום חומר תכשיר נוזלי, קרום הכנה, קרום ביצועים בדיקות קרום יישום בדיקות. במשך זמן רב, Thinkre™ביצע טכניים שיתוף פעולה עם האקדמיה הסינית למדעים, אוניברסיטה שיאמן, Beijing אוניברסיטת של כימי טכנולוגיה, changzhou אוניברסיטת וכן הלאה, והקימו גלובלי מידע מחלקת כדי לעמוד בקצב האחרון הגלובלי קרום טכנולוגיה פיתוח. כל יחד, את אנשים של Thinkre™יש תמיד כבר הקפדה את ערכי הליבה של “חדשנות, יצירתיות ויצירה” והארגון קונספט של “באיכות, שירות ו Win-Win”, בניית המותג של Thinkre™עם הרוח של אומנות, רודף שיתוף פעולה עם מקומי וזרים מתקדם טכני מוסדות, ומבקש פיתוח משותף, על מנת להפוך Thinkre™של תרומה לעולם של אנרגיה חדשה חדשנות כביש!

ראה עוד

מרכז ידיעות

מה הם המאפיינים של את הטוב ביותר PEM עבור מים אלקטרוליזה מסין

את הטוב ביותר PEM עבור מים אלקטרוליזה מסין הוא קרום מוצר משמש מים אלקטרוליזה כדי לייצר מימן, אשר משתמש חילופי פרוטון קרום כחומר העיקרי.

2023-08-08 ראה עוד

יכול את PFSA חילופי פרוטון קרום לחולל מהפכה אלקטרוכימי יישומים

את גבוהה פרוטון מוליכות חשמלית נמוך התנגדות של PFSA חילופי פרוטון קרום גם לעזור כדי לשפר את אנרגיה יעילות המרת אלקטרו תגובות.

2023-07-31 ראה עוד

מה הם המאפיינים של את הטוב ביותר PEM עבור מים אלקטרוליזה מסין

את הטוב ביותר PEM עבור מים אלקטרוליזה גם יש טוב יכולת הסתגלות. את גודל וצורה של המוצר יכול להיות מותאם אישית בהתאם לצרכים של לקוחות שונים מים אלקטרוליזה ציוד.

2023-07-24 ראה עוד

בניית תקנים ומפרטים מתאים סין של זה שירות פעולה עם SPS כמו הליבה

ולכן, את קבוצת ימשיך להתמקד בקידום המסחר האלקטרוני ו informatization תהליך של סיני קטן ובינוני לחברות, להמשיך לחדש, וברציפות להציג יותר ושירותים טובים יותר, כדי לבנות חכם מפעל הסיני והפך חכם יזם!

2023-04-18 ראה עוד

ראה עוד