MEIST

Thinkre. kgm™Grupp, asutaja dr. Yang Dawei, ekspert „Riikliku kümne tuhande talendi plaani“ on peakorteris Wujiangi linnas, Suzhou, 100 km kaugusel Shanghaist, Hiinast. Jiang Su Thinkre.™Membrane Material Co., Ltd (tootmisbaas 1), Thinkre täielikult omandis oleva tütarettevõte™Grupp, asutati Huai'An, Jiangsu provintsis 2008. aastal. Üle kümneaastase kogemusega perfluoritud ioonmembraani uurimis-, arendus- ja tootmiskogemusega Thinkre.™Grupp on üks varasemaid ettevõtteid realiseerida industrialiseerimine perfluoritud prootoni vahetus membraani Hiinas. Alates selle asutamisest ja omandanud rida au jõupingutuste kaudu, nagu riiklikud kõrgtehnoloogilised ettevõtted, Riiklik spetsialiseerunud ja eriline "väike Hiiglane" ettevõte, Suzhou Unicorn Enterprise, Jiangsu provintsi teadus- ja tehnoloogiapreemia, Riiklik võtme uus toode, kuldmedal rahvusvahelise leiutise patendi näituse ja nii edasi. Thinkre. kgm™On täitnud mitmeid suuri valitsuse ülesandeid ja projekte üle maakonna tasandil, näiteks teadus- ja tehnoloogiaministeeriumi VKEde innovatsioonifond, Jiangsu provints oluliste teaduslike ja tehnoloogiliste saavutuste ümberkujundamine; Jiangsu provints teadus- ja tehnoloogia toetuskava, Jiangsu provints peamine uurimis- ja arenduskava, Jiangsu provints massi innovatsiooni meeskond, Jne. Ettevõtte teadus- ja arenduskeskus on saanud mitmeid innovatsiooniplatvormi maakonna tasandil, Näiteks Jiangsu provintsi ettevõtete tehnoloogiakeskus ja Jiangsu provintsi postdoktorandi uuenduspraktikabaas. Tehnoloogia ja innovatsioon on ettevõtluse arengu liikumapanev jõud. Thinkre. kgm™Omab üle 40 tehnilist patenti perfluoritud ioonmembraanidele; ning teadus- ja arendustegevuse personal moodustab üle poole töötajate koguarvust. Thinkre. kgm™' S teadus- ja arendusmeeskond on saanud rida au nagu "Ettevõtlus ja innovatsioon Talent Jiangs provints", "Jiangsu provintsi ettevõtlus- ja uuendusmeeskond", "Jiangsu provintsi kuus kõrgetõendeid", "333 kõrgetasemeline Jiangsu provintsi Talesid", " Ettevõtlus ja innovatsiooni teadus- ja tehnoloogiaministeeriumi Talent", "Riiklik 10,000 inimese plaan" ja nii edasi. Thinkre. kgm™On asutanud viis laborit, sealhulgas tooraine valik ja hindamine, membraanimaterjali vedela valmistamine, membraani ettevalmistamine; membraani jõudluse testimine ja membraani kasutamise testimine. Kaua aega, Thinkre.™On teinud tehnilist koostööd Hiina Teaduste Akadeemia, Xiameni Ülikool, Pekingi Keemiatehnika Ülikool, Changzhou Ülikool jne, ja luua üleilmastunud infoosakond, et hoida sammu uusima ülemaailmse membraani tehnoloogia arendamisega. Kogu aeg Thinkre elanikud.™On alati järginud „Innovatsioon, loovus ja loomine” põhiväärtusi ning ettevõtte kontseptsiooni „kvaliteet, Service ja Win-Win”, Thinkre brändi ehitamine™Koostöös riigisiseste ja välismaiste kõrgetasemeliste tehniliste institutsioonidega ning ühise arendamise eesmärgil; et teha Thinkre.™Panus maailma uuele energiainnovatsiooniteele!

vaata rohkem

UUDISED

Millised on omadused parim PEM vee elektrolüüs Hiinast

Hiinast pärit vee elektrolüüsi parim PEM on membraan toode, mida kasutatakse vee elektrolüüsi tootmiseks vesiniku tootmiseks. mis kasutab prootonivahetusmembraani põhimaterjalina.

2023-08-08 vaata rohkem

Kas PFSA Proton vahetuse membraan revolutsioneerida elektrokeemilisi rakendusi.

PFSA prootoni vahetusmembraani kõrge prootoni juhtivus ja madal elektrilise takistus aitab parandada ka energia muundamist efe elektrokeemiliste reaktsioonide kasulikkus.

2023-07-31 vaata rohkem

Millised on omadused parim PEM vee elektrolüüs Hiinast

Parim PEM vee elektrolüüsi jaoks on ka hea kontrollitavus ja kohanemisvõime. Toote suurust ja kuju saab kohandada vastavalt klientide vajadustele kohandada erinevate vee elektrolüüsi seadmetega.

2023-07-24 vaata rohkem

Hiina IT teenuse osutamiseks sobivate standardite ja spetsifikatsioonide loomine SPS kui tuum

Seetõttu, Rühm keskendub jätkuvalt Hiina väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete e-kaubanduse ja teavitamise protsessi edendamisele; jätkata uuendustegevust ning pidevalt kasutusele võtta rohkem ja paremaid teenuseid, et luua tark Hiina ettevõte ja saada tark ettevõtja!

2023-04-18 vaata rohkem

vaata rohkem